1 nejlevnější 2 Zviřata 3 Stylové dekorace

Samolepky na zeď

Vítejte v JB design samolepící,bytové, nástěnné dekorace na zeď
V dnešní době mezi neojblíbenější dekorace na stěnu patří samolepky na zeď. Samolepky jsou velice jednoduché na aplikaci, tak že to zvládne i malé dítě.  Lze je nalepit na jakýkoliv druh stěn. Nabízíme velmi širokou škálu motivů, od květin, zvířat, přířody, až po hudební a sportovní motivy.
 
K oblíbeným barvám jako je černá a bílá nabízíme také  barvy dle vašeho přání. Nabízíme zpracování Vámi zaslné fotografie vašeho motivu, do Vaší osobní interiérové samolepící dekorace. Samozřejmostí je i libovolná velikost samolepky dle vašeho přání. Tyto dekorace se hodí pro každou příležitost jako narozenový dárek apod.
 
Všechny objednávky expedujeme každý den až do 18:00.
 
Samolepky jsou vytisknuty na kvalitní fólii s ořezem vnější strany 2 mm. Zároveň jsou umístěny na archu 50 x 70 cm ale jejich celková velikost se udává podle toho jak se samolepka rozmístí na stěnu. Tudíž rozměr samolepky není přesně udán. Fólie na níž jsou samolepky vytisknuty je z pevného materiálu na kterém je nanesena tenká vrstva lepidla. Vrstva je natolik silná že nálepka se nezačne odlepovat ani po čase.
 
 
 
 
 
  • Akce samolepka 1
  • Akce samolepka 4
  • Akce samolepka 2
  • Akce samolepka 3
  • Akce samolepka 5
Používá se opensource systém OpenCart
JB design samolepící,bytové, nástěnné dekorace na zeď, © 2020 - Designed by Yoocart